Şu Anda: Anasayfa › kusadasi-airfel-kombi-servisi

Kuşadası Airfel Kombi Servisi

Kuşadası Airfel Kombi

Kuşadası Airfel Kombi Servisi

Kuşadası Airfel Kombi Servis

Kuşadası Airfel Kombi Servisleri

Kuşadası Airfel Kombi Bakım Onarım

Kuşadası Airfel Kombi Onarım Servisi

Kuşadası Airfel Kombi Bakım Servisi

Kuşadası Airfel Kombi Montaj Servisi

Kuşadası Airfel Kombi Demontaj Servisi

Kuşadası Airfel Kombi Söküm Servisi

Kuşadası Airfel Kombi Gaz Şarzı Servisi

Kuşadası Airfel Kombi Tamirat Servisi

Kuşadası Airfel Kombi Kart Tamiri

Kuşadası Airfel Kombi Elektronik Kart Tamiri

Kuşadası Airfel Kombi Bakımı ve Temizliği

Kuşadası Airfel Kombi Satışı

Kuşadası Airfel Kombi Fiyatları

İkinci El Kuşadası Airfel Kombi Fiyatları

Vrf Kuşadası Airfel Kombi Servisi

Vrv Kuşadası Airfel Kombi Servisi

Tavan Tipi Kuşadası Airfel Kombi Servisi

Salon Tipi Kuşadası Airfel Kombi Servisi

Duvar Tipi Kuşadası Airfel Kombi Servisi

Split Kuşadası Airfel Kombi Servisi

Kuşadası Airfel Kombi Arıza Servisi

Kuşadası Airfel Kombi Teknik Servisi

Kuşadası Airfel Kombi Tamircisi

Kuşadası Airfel Kombici

Kuşadası Airfel Kombiciler

Kuşadasında Airfel Kombilerinize Teknik Destek hizmeti verdiğimiz tüm markalara orjinal bakımları, kendi fabrikalarından yedek parçaları, uzman ve kalifiye elektronik servisimiz tarafından değiştirilen yada tamir edilen tüm parçaları kendi orjinal
hizmet noktasından temin edilmektedir.Kuşadası Airfel Kombi Teknik Servis Ekibimiz konusunda tecrübeli ve kalifiyedir.Tüm Airfel Kombi Cihazlarınız Firmamızın garantisi altındadır.
Bizlere 7/24 0 542 566 4714 nolu telefondan yada 0 256 613 0522 nolu telefonumuzdan günün her saati ulaşabilir,soru,görüş ve teknik destek taleplerinizi ileterek hizmet alabilirsiniz.
Sabah 09:00 da başlamakta olan servisimiz, her yarım saatte bir akşam 21:00 'e kadar devam etmektedir.
09:00 / 09:30 / 10:00 / 10:30 / 11:00 / 11:30 / 13:00 / 13:30 / 14:00 / 14:30 / 15:00 / 15:30 / 16:00 / 16:30 / 17:00 / 17:30 / 18:00 / 18:30 / 19:00 / 19:30 / 20:00 / 20:30 ve 21:00'e kadar olan servis saatlerimizden servis numaramız olan 0 256 613 0522 nolu telefondan servisinizi yazdırabilirsiniz.
Eğer geç saatlere kadar çalışıyor ve evinizde bulunamıyorsanız, sizin için ek bir servis açabilir,evde bulunduğunuz saatte servis talebinde bulunarak hizmet alabilirsiniz.


Kuşadası Bosch Servisi Kuşadası Siemens Servisi Kuşadası Elektronik Servisi Kuşadası Arçelik Servisi Kuşadası Kombi Servisi Kuşadası Bilgisayar Servisi Kuşadası Klima Servisi Kuşadası Klima Servisi Kuşadası Klima Servisi Kuşadası Beyaz Eşya Servisi Kuşadası Beyaz Eşya Servisi Kuşadası Beyaz Eşya Klima Kombi Bilgisayar Elektronik Servisi Domain Statistics Link directory of Top Sites
SEO friendly web directory of top sites & blogs organized by topic into categories and presented according to relevance of website. Submit your website free. You can add site to improve page rank! We added our site in the Türkçe Directory
Kuşadası Airfel Kombi Servisi 613 0522

Airfel kombi tamiri, servis , bakım ve arıza onarımı konusunda 1990 yılından günümüze gelen deneyim, tecrübe ve titizlikle çalışan ustalarımız hizmetinizde. Kombi bakım ve Arıza konusunda beklentilerinizin üzerinde hizmet sağlamaktır amacımız, Kuşadasında kombi tamiri adına 1990 yılından bugüne hizmet vermekteyiz. Garantili Airfel Kombi tamiri ile siz müşterilerimize, %100 Müşteri memnuniyeti ve garantisini sağlıyoruz. Kuşadasının semtleri, Aydın ve çevre ilçelerine vermiş olduğumuz bu hizmetin ne kadar sağlıklı olduğunu göreceksiniz. Doğru teşhis, Doğru onarım ( tedavi ) , size daha sağlıklı ve daha makül derecede kombi kullanımına yöneltecektir. Airfel Kombi konusunda ; Bakım, Onarım, Arıza Tespiti vb. hizmetlerimiz itina ile gerçekleştirilmektedir.. 7/24 hizmetimizde bizlere 256 613 0522 | 0 542 566 4714 nolu servis numaralarından ulaşabilirsiniz. Kuşadası Airfel Kombi Servisi 6130522

Kuşadası Airfel Kombi Servisi, Kuşadası Airfel Katı Yakıtlı Kazan Servisi, Kuşadası Airfel Lpgli Kazan Servisi, Kuşadası Airfel Klima Servisi, Kuşadası Airfel Kazan Servisi, Kuşadası Airfel Sıvı Yakıtlı Kazan Servisi, Kuşadası Airfel Ocak Servisi, Kuşadası Airfel Şofben Servisi,Kuşadası Airfel Termosifon Servisi

Kuşadası Airfel Kombi Servisi, Kuşadası Airfel Kombi Bakım Servisi, Kuşadası Airfel Kombi Onarım Tamirat Servisi, Kuşadası Airfel Katı Yakıtlı Kazan Bakım Onarım Tamirat Servisi, Kuşadası Airfel Lpgli Kazan Bakım Onarım Tamirat Servisi, Kuşadası Airfel Klima Bakım Onarım Tamirat Servisi, Kuşadası Airfel Kazan Bakım Onarım Tamirat Servisi, Kuşadası Airfel Sıvı Yakıtlı Kazan Bakım Onarım Tamirat Servisi, Kuşadası Airfel Ocak Bakım Onarım Tamirat Servisi, Kuşadası Airfel Şofben Bakım Onarım Tamirat Servisi,Kuşadası Airfel Termosifon Bakım Onarım Tamirat Servisi

Kombi Bakımı Nasıl Yapılmalı..!

Her yıl kış mevsimi gelmeden kombinize genel bakım yaptırmalısınız.
kombi bakımı demek iyi bir performans, sorunsuz bir kış sezonu geçirmek demektir.

BAKIMLARDA NELER YAPILMALI
Cihazın Tozları Temizlenmeli.
Yanma haznesinde biriken tozlar temizlenmeli.
Tesisat Filitresi sökülüp temizlenmeli.
Brulör sökülüp yıkanmalı.
Meme gözeneklerindeki Tozlar temizlenmeli.
Ateşleme Elektrotları Zımparalanmalı
Prop gözleri Temizlenmeli.
Fan Motorundaki Fanın Tozları fırça ile temizlenmeli.
Genleşme tankındaki Hava oranı ölçülmeli. Gerekirse gaz basılmalı
NTC termostatlar değerleri ölçülmeli.Düşük değerli hassaslığını yitirmiş N.T.C Termostat değişmeli.
Gaz valfi üzerinden kombinin kalori kapasite ayarı yapılmalı.
Cihaz bakımı bittikten sonra çalıştırılıp kontrol edilmeli.
Sıcak su akışı kontrol edilmeli.
Cihazın müşteri gözetiminde son kontrolü yapılıp teslim edilmeli.
Bacalı cihazlarda BACA EMNİYET LİMİTİ HASSASLIĞI KONTROL EDİLMELİ... ve GEREKİRSE BACA EMNİYET LİMİTİ MUTLAKA DEĞİŞTİRİLMELİ..
Baca bağlantı haznesi temizlenmelidir.
Bacalı cihazlar kesinlikle göz ardı edilmemelidir bu tip cihazlar direk ev bacalarına bağlı olduğundan baca emniyet limitinin görev yapıp yapmadığını mutlaka denemeli gerekirse değerini kaybeden emniyet limitleri değişmelidir.
Baca bağlantı haznesini temizlemelidir.
Siz Tüketici dostlarımızda mümkün olduğu kadar servis elemanın başında durmalı yapılan işlemin sizin gözünüzde ne derece doğru olduğunu bilmeli gerektiğinde teknikeri uyarmalısınız.
Evinize bakıma gelen teknisyenin bir elektrik süpürgesi ve bir bez isteyerek yaptığı bakım hiç bir zaman bakım değildir bunu aklınızdan çıkartmayın.
Kombilere kış sezonu başlamadan bakım yaptırmalıdır.
Evinizde kullandığınız doğalgaz cihazlarına kesinlikle kendiniz müdahale yapmayın.
2o ytl bakım yapılır diye sitelerinde reklam yapan insanlara kanaat getirmeyin günümüzde 20 ytl gibi bir rakama servis hizmetine gelen servis sadece 25-30 ytl gibi bir rakama bakım yapması mümkün değildir.
Bu şekilde müşteriye yaklaşan şahıslar kombilerde bir çok arızaya sebep vermekte bakım için gittikleri evlerde 250-300 ytl gibi masraflar çıkartmaktadırlar.
Bazı uyanık özel servisler tespitlerde ücret almıyoruz diyor bu tür basit ve ucuz aldatmalara karşı uyanık olun!
Cihazlarınızı yetkili servislerinize ve sorumluluk alabilecek ciddi firmalara emanet edin!
Kombinin sökülüp gitmesi gerekiyor servisimizde bakım yapılması lazım diyen servis elemanına kanaat getirmeyin. Gerekirse başka bir servisi arayıp doğruluk payını araştırın.
Kombi bakımı uzmanlık ve tecrübe gerektiren bir iştir yetkisi olmayan kişilere cihazlarınızı elletmeyin.