Şu Anda: Anasayfa › kusadasi-alarko-kombi-servisi
Kuşadası Alarko Kombi Servisi 613 0522

Alarko kombi tamiri, servis , bakım ve arıza onarımı konusunda 1990 yılından günümüze gelen deneyim, tecrübe ve titizlikle çalışan ustalarımız hizmetinizde. Kombi bakım ve Arıza konusunda beklentilerinizin üzerinde hizmet sağlamaktır amacımız, Kuşadasında kombi tamiri adına 1990 yılından bugüne hizmet vermekteyiz. Garantili Alarko Kombi tamiri ile siz müşterilerimize, %100 Müşteri memnuniyeti ve garantisini sağlıyoruz. Kuşadasının semtleri, Aydın ve çevre ilçelerine vermiş olduğumuz bu hizmetin ne kadar sağlıklı olduğunu göreceksiniz. Doğru teşhis, Doğru onarım ( tedavi ) , size daha sağlıklı ve daha makül derecede kombi kullanımına yöneltecektir. Alarko Kombi konusunda ; Bakım, Onarım, Arıza Tespiti vb. hizmetlerimiz itina ile gerçekleştirilmektedir.. 7/24 hizmetimizde bizlere 256 613 0522 | 0 542 566 4714 nolu servis numaralarından ulaşabilirsiniz. Kuşadası Alarko Kombi Servisi 6130522

Kuşadası Alarko Kombi Servisi, Kuşadası Alarko Katı Yakıtlı Kazan Servisi, Kuşadası Alarko Lpgli Kazan Servisi, Kuşadası Alarko Klima Servisi, Kuşadası Alarko Kazan Servisi, Kuşadası Alarko Sıvı Yakıtlı Kazan Servisi, Kuşadası Alarko Ocak Servisi, Kuşadası Alarko Şofben Servisi,Kuşadası Alarko Termosifon Servisi

Kuşadası Alarko Kombi Servisi, Kuşadası Alarko Kombi Bakım Servisi, Kuşadası Alarko Kombi Onarım Tamirat Servisi, Kuşadası Alarko Katı Yakıtlı Kazan Bakım Onarım Tamirat Servisi, Kuşadası Alarko Lpgli Kazan Bakım Onarım Tamirat Servisi, Kuşadası Alarko Klima Bakım Onarım Tamirat Servisi, Kuşadası Alarko Kazan Bakım Onarım Tamirat Servisi, Kuşadası Alarko Sıvı Yakıtlı Kazan Bakım Onarım Tamirat Servisi, Kuşadası Alarko Ocak Bakım Onarım Tamirat Servisi, Kuşadası Alarko Şofben Bakım Onarım Tamirat Servisi,Kuşadası Alarko Termosifon Bakım Onarım Tamirat Servisi

Kombi Bakımı Nasıl Yapılmalı..!

Her yıl kış mevsimi gelmeden kombinize genel bakım yaptırmalısınız.
kombi bakımı demek iyi bir performans, sorunsuz bir kış sezonu geçirmek demektir.

BAKIMLARDA NELER YAPILMALI
Cihazın Tozları Temizlenmeli.
Yanma haznesinde biriken tozlar temizlenmeli.
Tesisat Filitresi sökülüp temizlenmeli.
Brulör sökülüp yıkanmalı.
Meme gözeneklerindeki Tozlar temizlenmeli.
Ateşleme Elektrotları Zımparalanmalı
Prop gözleri Temizlenmeli.
Fan Motorundaki Fanın Tozları fırça ile temizlenmeli.
Genleşme tankındaki Hava oranı ölçülmeli. Gerekirse gaz basılmalı
NTC termostatlar değerleri ölçülmeli.Düşük değerli hassaslığını yitirmiş N.T.C Termostat değişmeli.
Gaz valfi üzerinden kombinin kalori kapasite ayarı yapılmalı.
Cihaz bakımı bittikten sonra çalıştırılıp kontrol edilmeli.
Sıcak su akışı kontrol edilmeli.
Cihazın müşteri gözetiminde son kontrolü yapılıp teslim edilmeli.
Bacalı cihazlarda BACA EMNİYET LİMİTİ HASSASLIĞI KONTROL EDİLMELİ... ve GEREKİRSE BACA EMNİYET LİMİTİ MUTLAKA DEĞİŞTİRİLMELİ..
Baca bağlantı haznesi temizlenmelidir.
Bacalı cihazlar kesinlikle göz ardı edilmemelidir bu tip cihazlar direk ev bacalarına bağlı olduğundan baca emniyet limitinin görev yapıp yapmadığını mutlaka denemeli gerekirse değerini kaybeden emniyet limitleri değişmelidir.
Baca bağlantı haznesini temizlemelidir.
Siz Tüketici dostlarımızda mümkün olduğu kadar servis elemanın başında durmalı yapılan işlemin sizin gözünüzde ne derece doğru olduğunu bilmeli gerektiğinde teknikeri uyarmalısınız.
Evinize bakıma gelen teknisyenin bir elektrik süpürgesi ve bir bez isteyerek yaptığı bakım hiç bir zaman bakım değildir bunu aklınızdan çıkartmayın.
Kombilere kış sezonu başlamadan bakım yaptırmalıdır.
Evinizde kullandığınız doğalgaz cihazlarına kesinlikle kendiniz müdahale yapmayın.
2o ytl bakım yapılır diye sitelerinde reklam yapan insanlara kanaat getirmeyin günümüzde 20 ytl gibi bir rakama servis hizmetine gelen servis sadece 25-30 ytl gibi bir rakama bakım yapması mümkün değildir.
Bu şekilde müşteriye yaklaşan şahıslar kombilerde bir çok arızaya sebep vermekte bakım için gittikleri evlerde 250-300 ytl gibi masraflar çıkartmaktadırlar.
Bazı uyanık özel servisler tespitlerde ücret almıyoruz diyor bu tür basit ve ucuz aldatmalara karşı uyanık olun!
Cihazlarınızı yetkili servislerinize ve sorumluluk alabilecek ciddi firmalara emanet edin!
Kombinin sökülüp gitmesi gerekiyor servisimizde bakım yapılması lazım diyen servis elemanına kanaat getirmeyin. Gerekirse başka bir servisi arayıp doğruluk payını araştırın.
Kombi bakımı uzmanlık ve tecrübe gerektiren bir iştir yetkisi olmayan kişilere cihazlarınızı elletmeyin.

Kuşadası Alarko Kombi Servisi

Kuşadası Alarko Kombi

Kuşadası Alarko Kombi Servisi

Kuşadası Alarko Kombi Servis

Kuşadası Alarko Kombi Servisleri

Kuşadası Alarko Kombi Bakım Onarım

Kuşadası Alarko Kombi Onarım Servisi

Kuşadası Alarko Kombi Bakım Servisi

Kuşadası Alarko Kombi Montaj Servisi

Kuşadası Alarko Kombi Demontaj Servisi

Kuşadası Alarko Kombi Söküm Servisi

Kuşadası Alarko Kombi Gaz Şarzı Servisi

Kuşadası Alarko Kombi Tamirat Servisi

Kuşadası Alarko Kombi Kart Tamiri

Kuşadası Alarko Kombi Elektronik Kart Tamiri

Kuşadası Alarko Kombi Bakımı ve Temizliği

Kuşadası Alarko Kombi Satışı

Kuşadası Alarko Kombi Fiyatları

İkinci El Kuşadası Alarko Kombi Fiyatları

Vrf Kuşadası Alarko Kombi Servisi

Vrv Kuşadası Alarko Kombi Servisi

Tavan Tipi Kuşadası Alarko Kombi Servisi

Salon Tipi Kuşadası Alarko Kombi Servisi

Duvar Tipi Kuşadası Alarko Kombi Servisi

Split Kuşadası Alarko Kombi Servisi

Kuşadası Alarko Kombi Arıza Servisi

Kuşadası Alarko Kombi Teknik Servisi

Kuşadası Alarko Kombi Tamircisi

Kuşadası Alarko Kombici

Kuşadası Alarko Kombiciler

Kuşadasında Alarko Kombilerinize Teknik Destek hizmeti verdiğimiz tüm markalara orjinal bakımları, kendi fabrikalarından yedek parçaları, uzman ve kalifiye elektronik servisimiz tarafından değiştirilen yada tamir edilen tüm parçaları kendi orjinal
hizmet noktasından temin edilmektedir.Kuşadası Alarko Kombi Teknik Servis Ekibimiz konusunda tecrübeli ve kalifiyedir.Tüm Alarko Kombi Cihazlarınız Firmamızın garantisi altındadır.
Bizlere 7/24 0 542 566 4714 nolu telefondan yada 0 256 613 0522 nolu telefonumuzdan günün her saati ulaşabilir,soru,görüş ve teknik destek taleplerinizi ileterek hizmet alabilirsiniz.
Sabah 09:00 da başlamakta olan servisimiz, her yarım saatte bir akşam 21:00 'e kadar devam etmektedir.
09:00 / 09:30 / 10:00 / 10:30 / 11:00 / 11:30 / 13:00 / 13:30 / 14:00 / 14:30 / 15:00 / 15:30 / 16:00 / 16:30 / 17:00 / 17:30 / 18:00 / 18:30 / 19:00 / 19:30 / 20:00 / 20:30 ve 21:00'e kadar olan servis saatlerimizden servis numaramız olan 0 256 613 0522 nolu telefondan servisinizi yazdırabilirsiniz.
Eğer geç saatlere kadar çalışıyor ve evinizde bulunamıyorsanız, sizin için ek bir servis açabilir,evde bulunduğunuz saatte servis talebinde bulunarak hizmet alabilirsiniz.


Kuşadası Bosch Servisi Kuşadası Siemens Servisi Kuşadası Elektronik Servisi Kuşadası Arçelik Servisi Kuşadası Kombi Servisi Kuşadası Bilgisayar Servisi Kuşadası Klima Servisi Kuşadası Klima Servisi Kuşadası Klima Servisi Kuşadası Beyaz Eşya Servisi Kuşadası Beyaz Eşya Servisi Kuşadası Beyaz Eşya Klima Kombi Bilgisayar Elektronik Servisi Domain Statistics Link directory of Top Sites
SEO friendly web directory of top sites & blogs organized by topic into categories and presented according to relevance of website. Submit your website free. You can add site to improve page rank! We added our site in the Türkçe Directory