Şu Anda: Anasayfa › kusadasi-bosch-klima-servisi

Kuşadası Klima Servisi

Kuşadası Klima Servisi

Kuşadası klima servisimiz, klimalarınıza özel servis hizmeti vermektedir.
Kuşadası Klima Servisi

Kuşadası Klima Servisi 613 0522 - 0542 566 4714
Hizmet Verdiğimiz Servislerimiz arasında;
-------------------------------------------------

Kuşadası Arçelik Servisi; Kuşadası arçelik klima servisimiz, arçelik markalı klimalarınıza özel servis hizmeti vermektedir.
Kuşadası Beko Servisi; Kuşadası Beko klima servisimiz, Beko markalı klimalarınıza özel servis hizmeti vermektedir.
Kuşadası Bosch Servisi; Kuşadası Bosch klima servisimiz, Bosch markalı klimalarınıza özel servis hizmeti vermektedir.
Kuşadası Vestel Servisi; Kuşadası Vestel klima servisimiz, Vestel markalı klimalarınıza özel servis hizmeti vermektedir.
Kuşadası Siemens Servisi; Kuşadası Siemens klima servisimiz, Siemens markalı klimalarınıza özel servis hizmeti vermektedir.
Kuşadası Ariston Servisi; Kuşadası Ariston klima servisimiz, Ariston markalı klimalarınıza özel servis hizmeti vermektedir.
Kuşadası İklimsa Servisi; Kuşadası iklimsa klima servisimiz, iklimsa markalı klimalarınıza özel servis hizmeti vermektedir.
Kuşadası Toshiba Servisi; Kuşadası Toshiba klima servisimiz, Toshiba markalı klimalarınıza özel servis hizmeti vermektedir.
Kuşadası Alarko Servisi; Kuşadası Alarko klima servisimiz, Alarko markalı klimalarınıza özel servis hizmeti vermektedir.
Kuşadası Mitsubishi Servisi; Kuşadası Mitsubishi klima servisimiz, Mitsubishi markalı klimalarınıza özel servis hizmeti vermektedir.
Kuşadası Hitachi Servisi; Kuşadası Hitachi klima servisimiz, Hitachi markalı klimalarınıza özel servis hizmeti vermektedir.
Kuşadası Daikın Servisi; Kuşadası Daikın klima servisimiz, Daikın markalı klimalarınıza özel servis hizmeti vermektedir.
Kuşadası Fujitsu Servisi; Kuşadası Fujitsu klima servisimiz, Fujitsu markalı klimalarınıza özel servis hizmeti vermektedir.
Kuşadası Diamond Electrik Servisi; Kuşadası Diamond Electrik klima servisimiz, Diamond Electrik markalı klimalarınıza özel servis hizmeti vermektedir.
Kuşadası Elektra Servisi; Kuşadası Elektra klima servisimiz, Elektra markalı klimalarınıza özel servis hizmeti vermektedir.
Kuşadası Rubenis Servisi; Kuşadası Rubenis klima servisimiz, Rubenis markalı klimalarınıza özel servis hizmeti vermektedir.
Kuşadası Lg Beko Servisi; Kuşadası Lg Beko klima servisimiz, Lg Beko markalı klimalarınıza özel servis hizmeti vermektedir.
Kuşadası Airfel Servisi; Kuşadası Airfel klima servisimiz, Airfel markalı klimalarınıza özel servis hizmeti vermektedir.
Kuşadası Demirdöküm Servisi; Kuşadası Demirdöküm klima servisimiz, Demirdöküm markalı klimalarınıza özel servis hizmeti vermektedir.
Kuşadası Baymak Servisi; Kuşadası Baymak klima servisimiz, Baymak markalı klimalarınıza özel servis hizmeti vermektedir.
Kuşadası Samsung Servisi; Kuşadası Samsung klima servisimiz, Samsung markalı klimalarınıza özel servis hizmeti vermektedir.
Kuşadası Profilo Servisi; Kuşadası Profilo klima servisimiz, Profilo markalı klimalarınıza özel servis hizmeti vermektedir.


Servisimiz;
----------------
Klimanızın yerinin değiştirilmesi
klima gaz şarjı
Klima bakımı
Klima montajı
lima demontajı (sökümü)
Kanallı klimalarda kanal temizliği
Klimanın devreye alınması
Klima arıza giderme
Screw kompresör tamiri
Pistonlu kompresör tamiri
Klima yıllık bakımları
Klima üfleme ve emiş temizliği
Klima gaz dolumu ve gaz kontrolü
Klima evaporatör (kondanser) temizliği
Klima filtresini yenileme veya temizleme
Klimanın taşınması
Klimanızın evaporatör (kondanser) ilaçlı su ve köpükle yıkanması
Klima dış aksamın ilaçlı su ve köpükle yıkanması
Klimanızın kumandası yoksa kumanda temini
Klimanızın boyanması gereken yerlerinin boyama işlemi işlerinizi sorunsuz bir şekilde yerine getirmek için çalışmaktadır.

 


Kuşadası Klima Servisi


Kuşadası Klima Montaj Servisi

Kuşadası Klima Montaj Servisi

Kuşadası Klima Montaj Servisi


Kuşadası Klima Tamiri ve Onarım Servisi

Kuşadası Klima Tamiri ve Onarım Servisi

Kuşadası Klima Tamir Servisi


Kuşadası Klima Temizliği Servisi

Kuşadası Klima Bakım ve Temizliği Servisi

Kuşadası Klima ServisiKuşadası Klima Sökümü (Demontaj) Servisi

Kuşadası Klima Kartı Tamir Servisi
Kuşadası Klima Gaz Şarjı Servisi
Sahibi olduğumuz ve online hizmet verdiğimiz aşağıda belirtilen websitelerimizden de bizlere ulaşabilirsiniz;
http://www.klimakusadasi.com
http://www.klimaservisikusadasi.com
http://www.kusadasiklimaservisi.com
http://www.beyazesyakusadasi.com
http://www.kusadasiboschservisi.com 'dur.

Servislerimizin Facebook Adresleri olan https://www.facebook.com/teknikserviskusadasi.com.tr ile https://www.facebook.com/beyazesyaservisikusadasi.com.tr
adreslerimiz üzerinden de günün her saati ulaşabilir, servis talebinde bulunabilirsiniz.Eğer memnun kaldıysanız memnuniyetinizi dile getiren
bir kaç yorumda da bulunarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Bir şikayetiniz de, servis görevlimizin gayri ciddi davranışlarında, sitelerimizde bulunan şikayet hattını kullanın, bizleri haberdar ederek gerekli
işlemlerde bulunmamızı sağlayabilirsiniz.

Kuşadası Bosch Klima Servisimizde yapılan klimalarınız itinayla bakımı ve tamiri yapıldıktan sonra en ince ayrıntısına kadar gözden geçirilip randumanlı bir şekilde çalışması için geren tüm işlemler servisimiz tarafndan yapılmaktadır. Kuşadası Bosch Servisimizde TSE onaylı orjinal yedek parçalar bulunmaktadır,orjinal yedek parçalarımızı makinenize uygun fiyatlarla ve itinali bir şekilde değiştiriyoruz.Kuşadası Bosch Servisimizde işlem gören tüm cihazlar servisimiz tarafından tam 1 yıl garanti kapsamına girmektedir. Kuşadası Bosch servisi olarak sistemli ve organizasyonlu bir şekilde çalışmaktayız, servis gününden itibaren cihazınız bizim gözetimimize girmektedir.Klimanızı kendi ürünümüz gibi taşır ve onarımı için atölyemize alırız çeşitli testlerden sonra sorunu bulduktan sonra sizinle irtibata gecer gerekli bilgiyi söyleriz, sizin onayınızla birlikte makineniz onarılıp ilk günkü gibi uzun yıllar sorunsuz kullanmaya başlarsınız. Kuşadası Bosch klima servisi Kuşadası ve tüm bölgelerine garantili teknik servis hizmeti vermektedir. Kuşadası Bosch Servisimizi haftanın 7 günü istediğiniz saatte arayıp yada internet sitemiz olan http://kusadasiklimaservisi.blogspot.com/’a girerek servis talebinde bulunabilirsiniz.Kuşadası Bosch teknik servisi siz değerli müşterilerimize arızasız günler geçirmenizi diler