Şu Anda: Anasayfa › kusadasi-regal-servisi

Kuşadası Regal Servisi 613 0522

Kuşadası Regal Klima ve Beyaz Eşya Servisi

Kuşadası Regal Beyaz Eşya Klima Kombi Elektronik Servisi


Kuşadası Regal Beyaz Eşya Servisi

Kuşadası Regal Klima Servisi

Kuşadası Regal Kombi Servisi

Kuşadası Elektronik Servisi15 yılı aşkın süredir beyaz eşya sektöründe olan firmamız özel klima servisi olarak tüm klima markalarına klima servisi, klima bakımı ve klima montaj hizmeti vermektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız profesyonel teknik ekibi ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Aydın'ın tüm ilçelerine servis hizmeti sunan Kuşadası Regal Klima ve Beyaz Eşya Servisi çağrı merkezini arayarak servis talebi bırakabilir. Arızalarınız hakkında servis çalışanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Sektörün önde gelen firmalarından olan Kuşadası Regal Klima ve Beyaz Eşya servisi hizmeti sonrası değişen parçalara 1 yıl süreyle garanti vermektedir. Farkın fark edildiği kalitenin sonsuz olduğu Kuşadası Regal Klima ve Beyaz Eşya Servisi ‘ne hoş geldiniz.

Kuşadası Regal Özel Servisi olarak;
Buzdolabı tamiri, buzdolabı yedek parça temini, ikinci el buzdolabı satışı yapmaktayız. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucular, elektrik süpürgesi, aspiratör, mutfak robotu, su ısıtıları, ütü, tv, lcd, plasma, müzik seti, uydu alıcıları ve çok çeşitli ürünlerinize de, tamir, bakım, onarım hizmeti veren firmamızda, ikinci el ürün satışımızda mevcuttur. Klimalarınız için montaj, gaz şarjı, tamir ve onarımı, klima kartlarının tamiri, klimanızın sökülerek başka bir yere montajı işlemlerinizde, firmamızın servislik hizmetini garantili olarak613 0522nolu telefonumuzdan taleb edebilirsiniz.


Regal Klima ve Beyaz Eşya Servisi Olarak müşterilerimize %100 güven sağlamaktayız.
Firmamız Kuşadası Servis olarak 15 yıllık bir tecrübeye dayanmaktadır.
Regal marka Klima ve Beyaz Eşya Arızalarını bilgisayar ortamlı, otomasyon sistem sayesinden yola çıkarak kayıt altında tutuyoruz ve bu kayıt bilgileri sayesinde arızalarınızın sebebine daha hızlı ulaşıyoruz.
Regal Klima ve Beyaz Eşya Servisi olarak tüm bölgesinde hizmet vermekteyiz.

Kuşadası Klima ve Beyaz Eşya Servisiiçin Çağrı Merkezimizin 613 0522 - 0542 566 4714 Numaralı Telefonların’dan hemen ulaşabilirsiniz.


Kuşadası Regal Klima ve Beyaz Eşya Servisi 613 0522 - 0542 566 4714


Regal marka klimalarınızın satışı sonrası özel servisi hizmeti vermekteyiz. 7/24 Aydın'ın tüm ilçelerine Regal klima servisi hizmeti sunuyoruz. Profesyonel teknik ekibimizle sizlerin hizmetindeyiz. Değişen parçalara firmamız tarafından 1 yıl garanti verilmektedir. Servis kaydı sonrası size en yakın ekibimizi yönlendirip yerinde servis hizmeti veriyoruz.

Regal klima servisi müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Sizde bu hizmet kalitesinden yararlanmak için 613 0522 - 0542 566 4714 no’lu çağrı merkezi numaralarımızdan bizlere ulaşabilir veya internet sitemiz üzerinden numaranızı bırakarak sizi aramamızı sağlayabilirsiniz.
Çağrı merkezimiz ve servis talep formumuz ile 7/24 servis hizmeti vermekteyiz. Regal klima servisleri ile klima bakımı ve klima montajı hizmetide alabilirsiniz. Regal klima montajı, Regal klima bakımı ve Regal klima servisi için çağrı merkezi numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Regal Klima ve Beyaz Eşya Bakımı 613 0522 - 0542 566 4714

Regal Klima ve Beyaz Eşya Bakımı

Regal klima servisi ve satışı sonrası bakımlarınızı 6 ayda bir yaptırmanızı öneriyoruz. Regal klima bakımıiçin 613 0522 - 0542 566 4714 no’lu iletişim hatlarımızdan bizlere ulaşabilir, Regal klima servisleri kaydı bırakabilirsiniz.

Regal Klima ve Beyaz Eşya Montajı 613 0522 - 0542 566 4714

Regal Klima ve Beyaz Eşya Montajı

Regal klima satışı sonrası firmamızdan Regal klima montaj desteği alabilirsiniz. Klima ve Beyaz Eşya montajınızın yanlış yapılması sonucunda klimanız zarar görebilir ve verimsiz çalışır. Bunları önlemek için profesyonel kadromuzla yanınızdayız. Regal klima montajı için sadece bir telefon uzaktayız. 613 0522 - 0542 566 4714 no’lu iletişim hatlarımızdan bizleri arayarak montaj kaydı bırakabilirsiniz.
Regal klima montajı için doğru adrestesiniz. Regal Klima ve Beyaz Eşya Servisi olarak; Regal klima montajı, Regal klima bakımı hizmetleride vermekteyiz.

Kuşadası Regal Servisi 613 0522

Kuşadası Regal beyaz eşya özel servisi adı altında servis hizmetinde bulunduğumuz Regal ürün sahibi müşterilerimizle müşteri servis ilişkisinden daha ziyade kalıcı dostluk ilişkileri içerisinde olduk olmaya da devam ediyoruz.. Kuşadası Regal'nın değişik bölgelerinden servis mağduru tüketicilerin firmamıza göndermiş oldukları kombi, klima, beyaz eşya gibi ürünleri tamir edip onardık ve her yaptığımız tamir işlemine 1 yıl garanti verdik. Tüketici haklarına önem veren teknik bilgisini tüketici ile paylaşan müşteri ayrımı yapmayan sunmuş olduğu kaliteli servis hizmetinin yanısıra örnek ve şeffaf servis olma özelliğini koruyan çalıştığı kurum, kuruluş, şirket ve tüketicilerin güvenini kazanan siz saygıdeğer tüketicilerimizin desteği ile bu günlere gelen servisiniz Kuşadası Regal teknik servis her zaman her yerde sizlerin yanında olmaya devam edecektir. Her geçen gün kendini yenileyen beyaz eşya teknik servisimiz modern donanımlı servis araçları ve eğitimli teknik kadromuzla sizlerin hizmetindeyiz.. Saygılarımızla Kuşadası Regal Teknik Servisi Tel : 0256 613 05 22 - 0542 566 4714

Garantili ürünleriniz için lütfen yetkili servisi olan 444 6333 ile irtibata geçiniz.
Firmamızın garantisi, kullanılan her orjinal yedek parça ve hizmetlerinizde 1 yıl olarak geçerlidir.

Kuşadası Regal, Selçuk, Davutlar, Güzelçamlı, Söke ve tüm çevre beldelerimizden gelen servis talepleriniz
Dört (4) Araç ve Sekiz (8) konusunda uzman personelimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

0256 613 0522 nolu telefondan sorununuzu ilettiğiniz, Servis Çağrı Merkezi temsilcimizin size verdiği servis saatinde,
kesin çözüm bulmak ve ürününüzü tekrar kullanılabilir hale getirmek üzere yola çıkarız.

Sabah saat 08:00 de başlayan servis mesaimize, kışın 21:00'e kadar, yazın ise 24:00' e kadar devam ederiz.
Servis saatlerimiz içinde aradığınızda servis yoğunluğuna göre en geç 1 saat içinde arıza ve onarımlarınıza cevap veririz.

Arıza ve onarımları yerinde yapılması mümkün olmayan cihazlarınız, atölye'ye alınır, arızası tesbit edilir,
onarım maliyeti çıkarıldıktan sonra, siz müşterilerimize bildirilerek, onay vermeniz durumunda en geç yedi (7) iş günü içerisinde,
tamir sonrası çeşitli testlerden geçtikten sonra, kullanıma hazır durumda bir(1) yıllık firmamızın garantisi altında montajı yapılarak teslim edilir.
Cihazlarınızda kullanılan tüm parça ve yedek parçalar, kendi fabrika ve servislerinden fatura karşılığı temin edilen, orjinal
parça ve yedek parçalarıdır.Yetkili servislerden tek farkımız kendi firma garantimiz altında iş yapmamızdır.
Firmamız garantili ürünlerinize bakmamaktadır.


Kuşadası Regal Buzdolabı Servisi

Kuşadası Regal Buzdolabı Servisi, Kuşadası Regal Buzdolabı Bakım Servisi,
Kuşadası Regal Buzdolabı Tamir Servisi, Kuşadası Regal Buzdolabı Parça Değişimi,
Kuşadası Regal Buzdolabı Yedek Parça Servisi


Kuşadası Regal Çamaşır Makinesi Servisi

Kuşadası Regal Çamaşır Makinesi Servisi, Kuşadası Regal Çamaşır Makinesi Bakım Servisi,
Kuşadası Regal Çamaşır Makinesi Tamir Servisi, Kuşadası Regal Çamaşır Makinesi Parça Değişimi,
Kuşadası Regal Çamaşır Makinesi Yedek Parça Servisi

Kuşadası Regal Bulaşık Makinesi Servisi

Kuşadası Regal Bulaşık Makinesi Servisi, Kuşadası Regal Bulaşık Makinesi Bakım Servisi,
Kuşadası Regal Bulaşık Makinesi Tamir Servisi, Kuşadası Regal Bulaşık Makinesi Parça Değişimi,
Kuşadası Regal Bulaşık Makinesi Yedek Parça Servisi

Kuşadası Regal Derin Dondurucu Servisi

Kuşadası Regal Derin Dondurucu Servisi, Kuşadası Regal Derin Dondurucu Bakım Servisi,
Kuşadası Regal Derin Dondurucu Tamir Servisi, Kuşadası Regal Derin Dondurucu Parça Değişimi,
Kuşadası Regal Derin Dondurucu Yedek Parça Servisi

Kuşadası Regal Deepfreeze Servisi


Kuşadası Regal Fırın Servisi

Kuşadası Regal Fırın Servisi, Kuşadası Regal Fırın Bakım Servisi,
Kuşadası Regal Fırın Tamir Servisi, Kuşadası Regal Fırın Parça Değişimi,
Kuşadası Regal Fırın Yedek Parça Servisi


Kuşadası Regal Set Üstü Ocak Servisi


Kuşadası Regal Klima ve Beyaz Eşya Servisi

Klima ve Beyaz Eşya Servisi Beyaz Eşya sektöründe ses getiren bir markadır. Müşteri memnuniyetini esas alan ve müşterilerine konfor sağlayan Beyaz Eşya çeşidi olduğundan müşterilerine çarpıcı özellikler sunar.
Klima ve Beyaz Eşya Servisleri pozitif etkileşim ve destekleyici onarımıyla arıza anında tamir ve gerekirse yenileme imkânı sunar.
Servisimiz TS’ ye uygundur ve her model ve markada yapılan iş sonrası 1 yıl garantiyle hizmet etmektedir.
Konfor, sağlık koşullarına uygunluk, temiz ve garantili hizmet almak adına; mutlaka Kuşadası Beyaz Eşya Servisi Klima ve Beyaz Eşya Servis hizmeti almalısınız…
Arıza halinde 0 542 566 4714 aradığınızda size en yakın mobil ekibimiz yönlendirilir.
Beyaz Eşya kullanımında Klima ve Beyaz Eşya Bakımı en can alıcı işlemdir. Unutmayın; Beyaz Eşyalara senede iki defa bakım yapılmadığı takdirde kalıcı hasarlara davetiye çıkarılmış olur; performans sağlıksız ve verimsiz hale gelir. Kalıcı bozulmalara sebep olur. Paslanır,Lejyonu arttırır. Hijyenik eksikliğe ve ürün hasarına kadar birçok olumsuz etki yapar. Klima ve Beyaz Eşya Bakım ücreti ödeyerek en iyi şartlarla servisimiz güvencesi ile sizin hizmetinizde.
Ancak Klima ve Beyaz Eşya Servisi kapsamında, Kuşadası Beyaz Eşya Servisi Servis Merkezimiz müşterilerine kaliteli ve sağlıklı hizmet sunabilmek amacıyla 7-24 veya internet üzerinden servis imkânı sunar.
Personelimiz ise;

Kuşadası Regal Klima ve Beyaz Eşya Arızası

Klima ve Beyaz Eşya Montajı, Klima ve Beyaz Eşya Montaj fiyatları uygun fiyat garantisi ile sizlerin hizmetinde.
Klima ve Beyaz Eşya Bakımı, konusunda 12 yıllık tecrübesiyle müşterilerine uzmanlaşarak hizmet sunmaktadır.
Buna ek olarak düzenli aralıklarla yaptığımız Klima ve Bakım Kampanyalarıyla da müşterilerimize bakım sağlamaktayız. Bu bakım sonucunda da kalite ve sağlamlığı garanti etmekteyiz.
Her model ve markada oluşan arıza ve sorunlar halinde çağrı merkezimizi arayınız. Bize,0 542 566 4714 ya da www.kusadasiboschservisi.com ile ulaşın; arızayı anında giderelim.
Klima ve Beyaz Eşya Servisimiz müşteri memnuniyetini garanti eder ve şikâyet halinde yasal olarak ya da iletişimsel bağlamda gereken işlemleri yapar.
Talep ve önerileriniz için 0 542 566 4714 ile bize ulaşarak çağrı merkezimizle 7-24 bağlantıya geçebilir, yorum ve önerilerinizi aktarabilir ve sorularınıza cevaplar alabilirsiniz.
Klima ve Beyaz Eşya Servisi Profesyonel hizmet sunar.
Klima ve Beyaz Eşya Servis Merkezi olarak size bir telefon kadar yakınız; yıllık bakım tarihlerini hatırlatarak güvenli, konforlu ve zamanında Beyaz Eşya kullanımını sağlamaktayız.
Klima ve Servis Merkezi aralıklı bakım, uygun fiyat ve yedek parça garantisi ile yanınızda ve evinizde…
Klima ve Beyaz Eşya Servisi kuşadası geneline yaygın servis ağı ile hizmet eder.
Klima ve Servis Merkezi her zaman yanınızda.
Servisimiz Satış sonrası oluşan tüm arızaları uzman ekibimiz sayesinde yerinde gidermektedir. Klima ve Beyaz Eşya Servisi hizmetleri.
Klima ve Beyaz Eşya servisi olarak sizler için en iyi hizmeti vererek ekibimiz müşteri memnuniyetini sağlamaya devam ediyor.
Sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu ve sorunsuz bir servis hizmeti alıcağınızı garanti ediyoruz. Klima ve Beyaz Eşya servis size sorunsuz bir servis hizmeti verdiğini uzman çalışanlarıyla ve uygun fiyatlarıyla göstermektedir. Klima ve Beyaz Eşya servisi profesyönel hizmetlerinin yanı sıra müşteri memnuniyetini önemser her türlü müşteri şikayetlerimiz için servisimizi arayarak iletebilirsiniz. Servisimiz aynı zamanda Klima ve dışındaki Tüm Markaların Beyaz Eşya servisi olarak da hizmet sağlamaktadır. Beyaz Eşyanız elektrik kesildi ve elektiriğiniz geldiğinde çalışmadı mı bizi arayarak uzman teknisyenlerimizden yardım alabilirsiniz.